1 / 3
Velosiped tocak
3.999 МКД
24.06.2022 12:59

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

24 "

Големина на рам:

24 "

Se prodava velosiped. Novi gumi,amortizerite funkciobiraat, super sostojba

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

dejan
Потврден огласувач
075483375
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам