1 / 11
audi a6 3,0 quattro
24 €
21.09.2022 11:21

Струга / Струга

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

audi a6 2014/13,top..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Auto Centar Struga
Plitista
Потврден огласувач
070913900
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам