1 / 6
Se izdava stan vo Topansko Pole na prizemje
1 €
13.05.2022 14:33

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1,5

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Север

Se izdava stan vo Topansko Pole na prizemje.Novo namesten;Dnevna so kujna,kupatilo,spalna,balkon.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Jaz
Потврден огласувач
070323786
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам