1 / 6
Prodavam zenski gradski velosiped
7.999 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.06.2022 16:10

Куманово / Куманово

Prodavam gradski zenski velosiped, vo odlicna sostojba. Za povekje informacii kontaktirajte me na broj: 077 516-066

Категорија: Спортска опрема и активности / Останато

Се продава од:

Dragana
Потврден огласувач
077516066
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам