1 / 2
Se prodava dnevna soba
15.000 МКД
Цената не е фиксна
28.05.2022 13:00

Бутел / Скопје

se prodava dnevna soba tip Lotus od Jugoeksport vo odlicna sostojba. Trosed i dvosed na razvlekuvanje, fotelja i taburetka

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Се продава од:

Alafonz
Потврден огласувач
076273115
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам