1 / 1
Се продава нива во Црнилиште вгр.
По Договор
13.05.2022 16:21

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

6886 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава земјоделско земјиште нива во м.в. Гуштерица, КП 2606, КО Црнилиште вгр. во Свети Николе со површина од 6886 м2. Нивата е во близина на далековод и има добри услови за изградба на фотоволтаична електрана.
Контакт телефон 077866880

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Тоше
Потврден огласувач
077866880
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам