1 / 6
Web kamera WEBCAM LOGITECH PRO 9000 Carl Zeiss 2Mp autofocus
25 €
13.05.2022 16:47

Битола / Битола

Koristeni WEB kameri Logitech so Carl Zeiss lekji, mikrofon na USB.
Model: Logitech QuickCam Pro 9000 Webcam V-UBM46 2Mp Carl Zeiss Optics up to 8MP Photos, Autofocus, 2 parcinja.
25e/parce, dvete 40e.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Вебкамери

Се продава од:

SALE
Потврден огласувач
075232525
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам