1 / 3
315 30 22 continental 1 guma
200 €
01.08.2022 23:25

Тетово / Тетово

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

315

Висина:

30

Дијаметар:

22

315 30 22 continental 1 guma 200€

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Kontinental plus
Потврден огласувач
070209762
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам