1 / 6
Opel Astra H 1.7 CDTI
4.200 €
Денес 13:15

Велес / Велес

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e uvezena od Italija odlicna sostojba za poveke info na telefon 072/206-858 istiot broj i viber/ watsup

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
072206858
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам