1 / 12
Mercedes 270 CDI
3.200 €
22.05.2022 12:48

Струга / Струга

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 270

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Mercedes 270 CDI 2002 godina

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Struga
Потврден огласувач
070834448
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам