1 / 7
Nisan qashqai
8.300 €
Цената не е фиксна
8.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.05.2022 17:11

Пробиштип

Марка:

Nissan

Модел:

Qashqai

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

76 kw / 103 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

NISAN QASHQAI 1.5 DCI, 76KW, PROIZVEDEN 2010 GODINA.
OPREMA
-TEMPOMAT
-KOMANDI NA VOLAN
-AUX MP3 BLUETOOTH
-ABS
-ELEKTRIKA NA PROZORI
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
-CENTRALNA BRAVA
-SERVO VOLAN
-REGISTRIRANA DO 01.2023 GODINA

BROJ ZA KONTAKT 078 723 154 DARKO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Martin
Потврден огласувач
77679810
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам