Куќа со деловен објект
1 €
Цената не е фиксна
60.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.05.2022 17:49

Виница / Виница

Број на соби:

4

Квадратура:

150 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

450 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Маршал Тито бр.1

Се продава куќа во центарот на Виница, веднаш спроти градскиот пазар. Голем деловен простор и дворно место од 450 м2 со маркица за градба.
Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Јордан
Потврден огласувач
077991700
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам