1 / 10
Seat Altea 1.9 TDI 105ks
3.700 €
16.06.2022 15:36

Прилеп / Прилеп

Марка:

Seat

Модел:

Altea

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

BKC motor bez DPF Filter
Novi gumi
Aluminiumski bandazi 16ki
Registrirana do Dekemvri 2022
Servisna istorija
Elektrika na stakla
Komandi na volan
Klima (odlicno ladi)
Radio so CD
Euro kuka
Rekaro sedista ( odlicno socuvan enterier)
Motor, menjac, podvozje vo odlicna sostojba
Napraven mal servis na 19.05.2022
Napraven golem servis pred 20.000km
Kontakt 076 659 190
Cenata ne e fiksna
Mozna zamena
Za zamena cenata e 4000€

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Lkw
Потврден огласувач
076 659 190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам