1 / 2
ПЛАЦ КАРАОРМАН
41.000 €
13.05.2022 18:04

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

1506 m²

Тип на земјиште:

Останато

СЕ ПРОДАВА УБАВ ПЛАЦ ВО КАРАОРМАН

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
075402771
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам