1 / 1
MS ENERGY ELECTRON E1
47.000 МКД
04.03.2023 15:09

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Вид на велосипедот:

Електричен

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

20 "

Potpolno nov,neupotrebuvan

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
075283723
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам