1 / 6
Mercedes Benz ML320
1 €
13.05.2022 20:39

Делчево / Делчево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

320

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

220 kw / 299 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Mercedes Benz vo odlicna sostojba ,pali vozi,avtomatik registracija stranska
Kontakt +447804408406 VIBER

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Sara
Потврден огласувач
+389 77881232
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам