1 / 11
Se prodava kuka vo stip
1 €
13.05.2022 20:44

Штип / Штип

Број на соби:

4

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

1800 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Železnička bb

Se prodava kuka 120m2 so površina na zemljište od 1800 m2.Lokacija ulica Železnička BB.Podetalni informacii na tel.078473046

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Angel
Потврден огласувач
078473046
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам