1 / 2
SNACK LOCK (ZA MOTOR,VELOSIPED,VRATI I DR) MOZE ZAMENA
990 МКД
15.05.2022 14:28

Охрид / Охрид

100% Zastita za motori velosipedi i drugi raboti snack lok (sindzir za zaklucuvanje motor, velosiped,vrata i slicno) 📞071 555 556
Dolzina 150cm, Sertifikat za sigurnost i kvalitet
100% celik
Imame pogolem broj na zaliha, moze zamena za kola ili motor so moja doplata
Cena na malo 990den
Na golemo druga cena 071 555 556

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава / Можна е замена од:

3
Потврден огласувач
078812222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам