1 / 2
Srebren lanec kralska pletka italiansko srebro
8.500 МКД
10.06.2022 10:10

Скопје Центар / Скопје

Se prodava nov lanec polno srebro italijansko mnogu kvalitetna izrabotka 57 gr .
Cena 8500

Категорија: Часовници и Накит / Накит / Машки Сребрен накит / Ланчиња

Се продава од:

Koki
Потврден огласувач
076554555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам