1 / 3
Чешма и туш со батерија и држач - Кале Керамика
По Договор
30.06.2022 12:48

Скопје

Состојба на предмет
Нов

Се продава чешма за лавабо со две црева и туш со батерија и држач за тушот од Кале Керамика. За двете екстра цена!!! За повеќе инфо контакт тел: 076 480 047

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Чешми

Се продава од:

A
Потврден огласувач
076480047
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам