1 / 2
Samsung BD59
299 МКД
13.05.2022 22:37

Кичево

Марка:

Samsung

Производ:

Останато

Големина:

Пониска од 24 cm

Универзално далечинско за Самсунг. Подржува TV, DVD, STB, Cable, VCR.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

Тони
Потврден огласувач
076387723
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам