1 / 4
prodavam ukrasi porcelanski jajca
700 МКД
Цената е фиксна
13.05.2022 22:44

Аеродром / Скопје

prodavam dekorativni porcelanski jajca doneseni od francija, edno 700den. kontakt alekandra

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Предмети од керамика

Се продава од:

Emilija
Потврден огласувач
077823129
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам