1 / 8
Onkyo cd pleer i deck
4.000 МКД
Цената е фиксна
18.06.2022 13:40

Струмица / Струмица

Odlicno ocuvani i funkcionalni. Raboti se. Pleerot cita sekakvi kopii vo sekunda. Cenata e fiksna i se odnesuva za dvata uredi.
Modelite gi imate dadeno preku slika

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

vase
Потврден огласувач
070563632
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам