1 / 12
Pioneer Hi-Fi komplet — so originalni daljinski
250 €
23.06.2022 14:25

Струмица / Струмица

Kompletot e bukvalno kako nov. Site komponenti se odlicno ocuvani i rabotat besprekorno. Doagaat so originalnite prospekti i daljinski za Pleerot i Pojacaloto.
Slikite se od samiot komplet.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

vase
Потврден огласувач
070563632
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам