1 / 11
MERCEDES E 280 CDI
5.200 €
21.05.2022 09:17

Демир Хисар

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 280

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

071 663 486
* Avtomatik
* Avangard
* Registriran
* Bez zabeleski
Cena 5200 evra
Moze zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Privat
Потврден огласувач
71663486
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам