1 / 12
WV GOLF 5
4.500 €
21.05.2022 09:17

Демир Хисар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

071 663 486
* 1.9 TDI 105 PS
* REGISTRIRAN
* SERVISIRAN FULL(KAISI, MASLO, ZATEGACI)
* NOVI GUMI
* KLIMMATRONIK
* KOMANDI NA VOLAN
* BEZ NIKAKVA ZABELESKA
CENA 4500 EVRA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Privat
Потврден огласувач
71663486
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам