1 / 3
ZASTAVA M88 9mm NOV
1 €
14.05.2022 09:55

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Prodavam pistol neupotrebuvan Zastava M 88- 9mm so dozvola isklucivo
070339439 info 070339439 info 070339439 info 070339439 info 070339439 info

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

XxxxxxX
Потврден огласувач
070207969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам