1 / 5
SIGMA
1.500 МКД
Цената е фиксна
25.06.2022 11:17

Струга / Струга

Se prodava sportski casovnik-pulsometar SIGMA PC 3.11 zelen kako nov mnogu malce koristen, komplet so kutija i pojas
Poveke info na telefon

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Останато

Се продава од:

Struga13
Потврден огласувач
078833135
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам