1 / 4
Cpi sm 50
1.100 €
14.05.2022 10:46

Делчево / Делчево

Марка:

Останати марки

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2006

Модел:

Sm

Километри:

15000

Se prodava CPI SM 50
So nov klip cilinder 65cc✅
Novi kariki✅
Site davacki platani do registracija✅

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
078256929
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам