1 / 6
Se izdava luksuzno opremena kuka
500 €
Цената е фиксна
14.05.2022 10:54

Штип / Штип

Број на соби:

5

Квадратура:

150 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

10 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Луксузен

Година на градба:

2015

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

/

Se izdava luksuzno opremena kuka vo centarot na gradot.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
070368389
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам