1 / 5
Mercedes Atego 1024
1 €
14.05.2022 11:43

Ресен

Se prodava Mercedes Atego 1024 vo odlicna sostojba,registriran
Sanduk 6.20x250x250 so rampa 2t
Tel.070501257

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Naumce
Потврден огласувач
070501257
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам