1 / 4
Hamachi skuteri
1 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
14.05.2022 12:11

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Hamachi skuteri
www.kupiskuter.mk
Бесплатна достава низ цела Македонија.
Можност за плакање на 36 рати само со лична карта
👇Разгледај ги сите модели 👇
https://kupiskuter.mk/50-cc-4t/
🚦Ул. Јордан Мијалков бр3 Скопје
☎️02/3111-131
☎️070/306-729
www.kupiskuter.mk

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

Купи Скутер.мк
Потврден огласувач
023111131
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам