1 / 3
Telefunken RR 100
4.000 €
14.05.2022 12:26

Неготино / Неготино

Se prodava resiver Telefunken RR 100 vo dobra sostojba kompletno ispraven.
cena 4000 denari
telefon 071385002

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
071385002
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам