1 / 11
VOLKSWAGEN POLO 1.2 ORGINAL KM UNIKAT
3.390 €
Цената не е фиксна
17.08.2022 13:11

Штип / Штип

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

VW POLO 1.2 HIGHLINE OPREMA
- 211505 KM SO SERVISNA KNISKA
- SERVISIRANA KOMPLET PROVERENA VO VW(SLIKA VO PRILOG)
- NAPOMENA: 100% GARANCIJA ZA KM MOZE PROVERKA VO VW

- NAJDOBRIOT 1.2 NA LANCE, MOTOR SO POTROSUVACKA 4L/100KM
- KLIMATRONIK
- NOVI GUMI
- CD MP3 USB PIONEER
- AUX USB PORT
- SERVO VOLAN SO PODESUVANJE VO SITE NASOKI
- 8 AIRBAGS
- ABS,- ESP,- SRS,
- ABBLEND SISTEM NA RETROVIZORI
- GREACI VO RETROVIZORI
- MULTI FUNKCIONALEN BORD KOMPJUTER
- AUX IN
- EL RETROVIZORI SO PODESUVANE I AVTOMATSKO ZATEMNUVANJE
- STAKLA SO MOZNOST ZA ZATVARANE I OTVARANE SO KLUCOT
- HALOGENKI
- NAJDOBRIOT MOTOR SO POTROSUVACKA 4 l/100 KM
- NE E UDIRANA NE NEMA GREBANI KOPCINJA NEMA GREBANICI
- KOLATA E NA REALNI ** 211505 KM ** SO SERVISNA KNISKA 2 KLUCA....,
- SERVISIRANA KOMPLETNO NA 150000KM
- SERVISNA KNISKA 100% GARANCIJA ZA KILOMETRI
- SITE DELOVI SE ORIGINANI: STAKLA, FAROVI, STOPOVI NEMA NISTO MENUVANO
- MNOGU STEGNATO PODVOZJE MOTOR RABOTI PERFEKTNO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

zabacars
Потврден огласувач
070502377
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам