1 / 1
Вага Електронска За Бебе – Chicco
3.000 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.05.2022 13:22

Гевгелија / Гевгелија

Испраќам по карго    

Се продавам електронска вага за бебе во добра состоjба.

За информация пишете на viber/what’s up +38971498339

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Разно

Се продава од:

Lucy
Потврден огласувач
38971498339
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам