1 / 4
JBL ES30 BOOKSHELF NOVI
200 €
14.05.2022 13:23

Кичево

JBL ES30 NOVI BEZ NI EDNA DAMKA NA NIV MNOGU MALKU KORISTENI DOSTA MOKJNI SO IZNENADUVACKI DLABOK BAS PROBA I LICNO PREZEMANJE

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

.....
Потврден огласувач
078259165
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам