1 / 4
225 50 17 Comforser M+S 2 gumi
60 €
03.07.2022 21:25

Тетово / Тетово

Тип на гуми:

Гуми за сите сезони

Ширина:

225

Висина:

50

Дијаметар:

17

225 50 17 Comforser M+S 2 gumi

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Kontinental plus
Потврден огласувач
070209762
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам