1 / 7
JBL E80 DOSTA MOKJNI ZVUCNICI
20.000 МКД
14.05.2022 13:30

Кичево

PRODAVAM VRVNA KLASA NA ZVUCNICI JBL E80 DOSTA MOKJNI SO PRETERANO DLABOK BAS CISTI KRISTALNI VISOKI I SREDNI TONOVI CENATA E FIKSNA ZA PODOLU OD TAJA CENA NE SE JAVUVAJTE

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

.....
Потврден огласувач
078259165
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам