1 / 3
Скенер EPSON perfection V370 Photo
4.200 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.05.2022 13:34

Гевгелија / Гевгелија

Испраќам по карго    

Се продавам практично нов скенер за фото EPSON Perfection V370 Photo.

За информациja пишете на viber/what’s up +38971498339

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Фотокопири

Се продава од:

Lucy
Потврден огласувач
38971498339
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам