1 / 8
Pompa za voda.so bezin i so struja ot.ch.
1 €
14.05.2022 13:48

Струга / Струга

Pomopë për ujt,me rym dhe me benzin.e sjell nga zvicra.në gjendje të mir.
Pompa za voda so struja i benzin.ispravna ,rabotit mnogu dobra ot ch.
Cena so struja 700eu.
So benzin 400eu.ifo.samo vo ovoj broj..071272059.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Апарати за филтрирање вода

Се продава од:

O
Потврден огласувач
072653007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам