1 / 4
VEDNAS DO BENZINSKATA LUK OIL MRZENCI
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.05.2023 16:46

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

4000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Na 3-4km.od gran so Grcija na avtopatot Skopje Gevgelija vo blizina s.Mrzenci na 50m. pred benzinskata na Luk Oil se prodavaat tri parceli so vkupna povrsina 4000m.cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Bosko
Потврден огласувач
078238078
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам