1 / 4
Se prodava CPI SM 50
1.100 €
14.05.2022 13:52

Делчево / Делчево

Se prodava CPI SM 50
So nov klip cilinder 65cc✅
Novi kariki✅
Site davacki platani do registracija✅
Uvezen od CH✅

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

Angela
Потврден огласувач
078279247
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам