1 / 6
Toyota rav4 2.0 d4d
6.000 €
18.05.2022 22:16

Кичево

Марка:

Toyota

Модел:

RAV 4

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

86 kw / 117 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam rav4 vo odlicna sostojba,vtor gazda so full oprema,elektronika,bord kompjuter,tempomat,greaci na sedista,retrovizori,.....

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vele Kuzmanoski
Потврден огласувач
072315797
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам