1 / 6
FIAT BRAVO T-JET 120 KS,2008 GOD NEUVEZUVAN!!!
4.500 €
Цената е фиксна
07.06.2023 17:27

Гостивар / Гостивар

Марка:

Fiat

Модел:

Bravo

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

FIAT BRAVO 2008 godina,Dinamic oprema,neuvezuvan i ne e zemen ili koristen od preprodavaci tuku od skoro prv sopstvenik..odlicna sostojba so T-Jet motor so 120 ks (88 kw) BENZIN BENZIN BENZIN so pominati REALNI 133000 km GARANTIRANO so servisna kniska,servisiran sekogas vo Automobile SK Skopje..
slikite se od avtomobilot
!!!Cenata e fiksna i posledna 4500 evra bez prostor za dogovor!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

İnci Tekstil
Потврден огласувач
077655955
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам