1 / 12
Sailun - 2022 год. - Site dimenzii na raspolaganje
1 €
Денес 10:42

Струмица / Струмица

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

Останато

Висина:

Останато

Дијаметар:

Останато

Сите димензии на располагање
произведено 2022 год. - 2год. гаранција
078-333-158 - Viber

Достава до Врата / Плаќање при подигање

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
071 222 776
Испрати Е-маил до огласувачот

gumi gumi 235 75 15 All Terrain

1 €

gumi 195 65 16 m+s 7.500 mkd. 4br

1900 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам