1 / 1
Zamaec,lamela i potisna za Golf 4
4.500 МКД
Цената е фиксна
14.05.2022 15:46

Битола / Битола

Fiksen zamaec ,lamela i potisna za golf 4 . Lamelata e nova!
Kupen e po greska .

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

Bale
Потврден огласувач
078269135
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам