Hitno i evtino se prodava kukja vo centarot na ohrid
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.05.2022 15:56

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

64 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

235 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Dame Gruev

Hitno i evtino se prodava so kukja so dvorno mesto od 299m2 vo centarot na ohrid

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Jane
Потврден огласувач
077648406
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам