1 / 8
Кученца
2.000 МКД
17.05.2022 16:24

Кочани / Кочани

Кутренца - стари 35 дена.
Мајка - црн Германски Волчјак.
Татко - мелез од Германски Волчјак.
Заинтересирани - контакт во порака или на тел :071 279 649

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

Boban
Потврден огласувач
071279649
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам