1 / 5
2 gumi 215 60 17 MICHELIN odlicni
3.500 МКД
14.05.2022 16:39

Кочани / Кочани

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

215

Висина:

60

Дијаметар:

17

Odlicni cena za 2te 3500 denari

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Goko
Потврден огласувач
078667736
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам