1 / 4
Odlicni gumi 195 50 16
2.500 МКД
Денес 06:02

Кочани / Кочани

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

195

Висина:

50

Дијаметар:

16

Vo super sostojba so 5-6mm sara. Odgovarat za Seat Ibiza

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
070950516
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам